Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie tai privatumo politikoje.

  • Liemenė MESH
  • BLASTERIS
  • BAZE
  • ENERGIZER
  • TARGETS

Vest big

 

 

Liemenė pagaminta iš laidžios orui medžiagos: liemenė yra laidi orui, atspari kvapams ir dėmėms.
Liemenė apsivelkama kaip skraistė, ją lengva apsivilkti ir vaikui, ir suaugusiajam. 

 

Davikliai

6 davikliai. 2 iš jų įrengti priekyje, po 2  - ant pečių ir nugaros. Pataikius šviesos spinduliui, jie fiksuoja taškus.  

 

Diržai

Diržai skirti liemenei ant žaidėjo pritvirtinti.

 

 

 

 blasterisHelios Blaster naudojamas žalias plataus spektro lazeris, kuris nevargina akių ir nedaro žalos regėjimui.  Blasteris turi  guminį antgalį ir antrosios rankos daviklį.

 

Rankų davikliai

Antrosios rankos daviklis sukurtas saugumui užtikrinti, kad žaidėjas žaisdamas naudotų abi rankas ir netyčia nesužeistų kito žaidėjo. 

 

Antgalis

Helios Blasteris turi guminį antgalį, kuris padeda išvengti traumų, kad žaidėjas netyčia nesužeistų kito žaidėjo. 

basesplay

 

Bazė – tai žaidimo įrenginys, kurį suaktyvinus, pasikeičia žaidimo prasmė ir komandų stilius. Bazė aktyvinama, kai žaidžiama pagal kelis scenarijus, pavyzdžiui, žaidžiant komandų mūšį arba bazių vėliavų žaidimą.


Bazės išdėstytos taip, kad žaidėjai galėtų patekti į priešininko teritoriją ir į ją pataikyti. Tačiau, esant tinkamai gynybai, palaušite bet kokius priešininkų mėginimus pulti.

Kiekvienai komandai skiriama 1  bazė, ją sunaikinus, bazė kuriam laikui išjungiama  (parametrai nustatomi pagal scenarijų); bazė taip pat gali atakuoti priešininką, suteikti sąjungininkui naujų gyvybių – tai priklauso nuo konkretaus žaidimo scenarijaus.  Bazių išsidėstymas arenoje.

energizer

 

 

Energizer -  tai žaidimo įrenginys, kuris kai kuriais scenarijais leidžia atkurti prarastą liemenės energiją. Dažniausiai jis naudojamas žaidžiant komandų žaidimą Q-Team,  kai mūšio metu kiekvieną kartą pataikius į žaidėją, jo turimos energijos lygis mažėja, ir šią energiją galima pasipildyti, tik esant  įrenginio veikimo zonoje. Įrenginių išdėstymas arenoje.

 

Išsamiau apie scenarijus, kuriems naudojamas įrenginys.

 

 

 

 

Šiandien : 2024/05/30

Facebook

 

Dienos nuotrauka

mergvakaris-megazone

Draugai

 

 

© 2014-2018  Visos teisės saugomos.

Privatumo politika